Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Drukuj

Rekomendacje, opinie, podziękowania

 

zapraszamy do sprawdzenia na stronie www.domyopieki.pl

 


2016-04-20
Dom opieki Wrzosowy Dom - zasługuje na miano RODZINNEGO DOMU. Tu każdy Podopieczny traktowany jest jak członek rodziny. Niezwykła troska, profesjonalna opieka, i ogromny SZACUNEK dla Podopiecznych czyni to miejsce wyjątkowym. Panuje tu bardzo rodzinna i domowa atmosfera. Przekazałam tu moją Ukochaną Mamę w naprawdę godne ręce. Nawet ja otrzymuję tu wiele wsparcia i otuchy. Wspaniały Zespół Profesjonalnych Opiekunów na czele z Kochaną p. Kasią i Waldkiem spełnił moje najskrytsze oczekiwania związane z fachową opieką. Życzę Wam Moi Drodzy samych sukcesów . Dziękuję za opiekę nad moją Mamą Jola Sibiga

Jolanta Sibiga
2015-11-29
Mój tata był jednym z pierwszych pensjonariuszy Wrzosowego Domu . Gdy jakiś czas temu szukaliśmy domu opieki trafialiśmy w różne miejsca, ale wrzosowy dom zrobił na nas fantastyczne wrażenie; piękny dom otoczony ogrodem, taras a w środku choinka i palący się kominek od razu wiedzieliśmy, że to jest to miejsce gdzie ze spokojem mogę powierzyć pod opiekę bliską mi osobę i nie myliłem się. Zawsze kiedy przyjeżdżałem widziałem uśmiech na twarzy mego ojca i ludzi którzy z oddaniem zajmują się wszystkimi osobami potrzebującymi pomocy, dla każdego mieli czas i bardzo dużo cierpliwości. Mój ojciec ze względu na chorobę miał bardzo trudny charakter, ale zawsze spotykał się ze zrozumieniem. Przyjeżdżając do Wrzosowego Domu czułem się jak w rodzinie bo to jest rodzinny dom opieki, oddanie do do domu opieki bliskiej osoby jest bardzo trudną decyzją lecz z całą pewnością polecam to miejsce. Bardzo dziękuję wszystkim opiekunom Wrzosowego Domu, pozdrawiam serdecznie.

Waldemar i Małgorzta
2015-10-14
Wspaniały, ciepły , rodzinny dom, pachnący palącym się drewnem w kominku, domowym jedzeniem i ciastem :)))) Cudowni prowadzący !!! Wyjątkowa opieka- pełna empatii, zrozumienia i życzliwości. Piękny ogród wokół domu z tarasem, skupiającym życie mieszkańców w ciepłe i słoneczne dni :))) Zupełnie wyjątkowe miejsce gdzie otoczono mojego Tatę opieką o jakiej można tylko pomarzyć.

Joanna
2015-09-26
Gdy po raz pierwszy zobaczyłem to miejsce, już wiedziałem, że to może być dom dla mojej mamy. Nie myliłem się i jestem pewien, że dokonałem właściwego wyboru dla dobra i bezpieczeństwa drogiej mi osoby. Zamieszkujący to ciepłe, urocze, otoczone przyrodą miejsce, mają szczęście, że znajdują się pod opieką tak dobrych ludzi, którzy tworzą prawdziwy azyl dla ludzi chorych, wymagających ogromnej pracy i cierpliwości oraz indywidualnego podejścia. A Ci, którym wydaje się, że dom opieki to najgorsze, co może się przydarzyć na starość czy nieuleczalną chorobę osobie najbliższej....powinni odwiedzić Wrzosowy Dom, poznać jego zacnych mieszkańców, a na pewno zmienią zdanie i wszelkie obawy znikną. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zajmują się się moją mamą tak, że w dzień mogę bez stresu pracować, a w nocy spokojnie spać.

Gruba Lech
2015-09-14
Zwiedziłam kilkanaście rodzinnych domów opieki 7 lat temu w okolicach Warszawy i w samej Warszawie szukając miejsca spokojnej, bezpiecznej i radosnej starości dla Babci mojej najlepszej przyjaciółki. W końcu znalazłyśmy w Józefowie jeden, do którego bez większego bólu w naszych sercach mogłyśmy przeprowadzić Babcię. Żałuję bardzo, że nie było już wtedy Wrzosowego Domu. W tym roku zostałam zmuszona do poszukania podobnego domu, ale głównie z rehabilitacją i na pobyt krótkoterminowy dla mojej ukochanej Babci. I trafiłam między innymi do Wrzosowego Domu. Przyjechałam do niego bez zapowiedzi, z trasy i rzeczywiście jest tak jak został przedstawiony w opisie. Wchodząc tam czuje się spokój i domową (z tych domów wyjątkowych) atmosferę. Niech Bóg ma w swojej opiece i da siłę takim ludziom, którzy szczerze, z szacunkiem i z sercem chcą pomagać seniorom i ludziom w potrzebie w Naszym kraju.

AgnieszkaJB